е-газета 24 ‐ це портал електронних видань "Експрес Медіа Груп" з цілодобовим доступом. Уже незабаром Ви зможете читати тут усі наші видання в електронному форматі, еквівалентні друкованим версіям.

Допомога


 1. Що таке е-газета 24?

"е-газета 24"  - це інтернет-версія газети “Експрес”.
Завдяки проекту е-газета 24 Ви можете читати "Експрес" (в об’ємі, що аналогічний друкованій версії) у будь-якому куточку світу, де є доступ до Інтернету.

Щоб познайомитись з найважливішими подіями, Вам не потрібно буде вранці шукати газетний кіоск чи користуватись складною бюрократичною процедурою на пошті. Достатньо, не виходячи з дому, оформити передплату на газету за допомогою комп’ютера,

е-газета 24 - це газета "Експрес" в електронному вигляді, доступ до якої забезпечить Ваш мобільний телефон, комп’ютер чи iPad. Рівно о 7.00 свіжий номер "Експресу" завжди буде у Вас.


2. Хто може користуватися послугами е-газета 24?

Послугами е-газета 24 може користуватися будь-яка людина, яка має доступ до мережі Інтернет. Для цього достатньо зареєструватися. Реєструючись, потрібно вказати своє прізвище, ім'я і по-батькові, ваше псевдо (логін) та інші контактні дані (за бажанням). 


Для того, щоб користуватися е-газета 24 у повному обсязі, Вам необхідно обрати та оплатити улюблені видання.


 3. Як змінити дані користувача?

Якщо Ви зареєстрований користувач, то вся Ваша інформація знаходиться у базі даних. Для її зміни потрібно натиснути кнопку "Мої дані користувача", де можна змінити логін, електронну адресу та пароль. Натиснувши на кнопку "Персональна інформація", можна змінити прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання та контактний телефон.


 4. Що робити, якщо забув пароль?

Якщо Ви забули пароль, не переживайте! На сторінці входу у систему є кнопка "Забули пароль?"  Натиснувши її, Ви потрапите на сторінку поновлення пароля. Ввівши свій e-mail, який Ви використовували для реєстрації на сайті, натисніть кнопку "Надіслати новий пароль електронною поштою" і Ви отримаєте лист з новим ідентифікатором.


 5. Як замовити передплату?

Вибравши розділ "Що можна передплатити?" та обравши видання, натисніть кнопку "Замовити передплату"..  Наразі, на сайті е-газета 24 у Вас є можливість передплатити "Експрес" (понеділок - з вкладкою "Здоров'я та спорт") та "Експрес" (четвер). Система запропонує Вам обрати період, на який Ви хочете отримати передплату. Обравши рік та місяць/місяці, натисніть кнопку "Оформити передплату".

На сторінці "Інформації про замовлення" перегляньте ще раз свої персональні дані.  Якщо інформація не відповідає дійсності, то відкоригуйте її для того, щоб не було помилок у платіжних документах.

Якщо Ви живете за кордоном, то просимо вносити свої дані латинськими літерами.


Впевнившись, що внесена інформація про платника актуальна, натисніть кнопку "Оформити передплату".


 6. Способи оплати передплати:

1. Он-лайн передплата за допомогою платіжних карток Visa і MasterCard

Найпростіший і найзручніший спосіб здійснити оплату замовлених видань, маючи доступ до мережі Інтернет у будь-якому куточку світу, за допомогою картки Visa чи MasterCard.

Що потрібно?

На сайті е-газета 24 бираєте видання, яке бажаєте передплатити.

2. Обираєте період переплати.

3. Обираєте "Оплатити on-line".

4. Е-газета 24 скерує Вас на сайт Системи для введення інформації про платіжну картку.

5. На спеціальній захищеній банківській сторінці введіть дані своєї картки (номер, термін дії та, якщо є - CVC2 - секретний код картки, останні 3 цифри на стрічці для підпису на зворотній стороні картки ).

6.  Для підтвердження замовлення натисніть "Сплатити".

Система перевірить транзакцію і, якщо все правильно зроблено, одразу відкриє доступ до передплаченого видання. Також, на Вашу електронну адресу буде надіслано лист-підтвердження про здійснену трансакцію.

ЗАМОВЛЯЙ І ПЕРЕДПЛАЧУЙ!!!

 2. Банківський перека з  в Україні

Передплату Інтернет видання можна здійснити також через касу будь-якого банку України. Зареєструвавшись на сайті, обравши потрібне видання, період передплати та уточнивши контактні дані, необхідно натиснути кнопку -  "квитанція для оплати в Україні". Рахунок формується автоматично. Його потрібно видрукувати та надати у банк для оплати. Квитанція на передплату буде дійсною протягом 7 днів.

ЗАМОВЛЯЙ І ПЕРЕДПЛАЧУЙ!!!

 3. Банківський переказ за кордоном.

Живете за кордоном, хочете читати "Експрес" і поки що немає у Вас банківської картки - Visa і MasterCard? Вихід є: оплатіть доступ до улюбленого видання за допомогою банківського переказу. Для цього Вам потрібно: зареєструватися на нашому сайті, обрати видання, натиснути кнопку - "оформити передплату"  та серед запропонованих видів оплат обрати: "рахунок для оплати за кордоном". Система автоматично акумулює рахунок (invoіce).

Рахунок потрібно надрукувати та надати у будь-який банк за межами України для оплати.

ЗАМОВЛЯЙ І ПЕРЕДПЛАЧУЙ!!!


  7. Як можна читати передплачене видання?

У меню користувача (кнопка  "Перегляд передплати"), Ви зможете побачити оплачені Вами видання. Натиснувши на обране видання, Ви потрапите на сторінку із його змістом. Щоб прочитати статтю, потрібно натиснути на неї курсором.

Якщо Ви хочете завантажити pdf файл (електронну повну копію видання), на сторінці "Перегляд передплати", під виданням натисніть кнопку "Скачати PDF версію".


  8.    Де я можу переглянути видання, які замовив?

У меню користувача (кнопка  "Мої замовлення"), Ви зможете побачити оплачені та замовлені, але ще не оплачені Вами видання.

У цьому розділі Ви можете передплатити або скасувати замовлення видань, які потребують оплати.